Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-48 godziny
Wysyłka od: 13.90 PLN
Marka: esent

Jedwab hydrolizowany - białka jedwabiu ( fibroiny - bardzo podobne do białek budujących nasze włosy i paznokcie ) w formie wodnego roztworu. Mając małą masę cząsteczkową, wnikają bez problemu w głąb skóry i włosów.


Działanie:

  • Białka jedwabiu przenikając w głąb włosa, odżywiają go i nawilżają. Świetnie współgrają z odżywkami keratynowymi. Na powierzchni włosa tworzą delikatny film chroniący włosy przed promieniami UV i innymi czynnikami zewnętrznymi.
  • Poprzez nawilżanie włosów, poprawiają ich podatność na układanie, zapobiegają elektryzowaniu, nadają im jedwabisty połysk, są szczególnie polecane do pielęgnacji włosów słabych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi.
  • Stosowane do pielęgnacji skóry, odżywiają ją, chronią przed utratą wilgoci, nadają skórze niespotykaną gładkość. Dzięki małej masie cząsteczkowej z łatwością penetrują naskórek i docierają do głębszych warstw skóry.

Stosowanie.

  • Hydrolizowany jedwab można stosować jako dodatek do odżywek do włosów ( w stężeniu 1 : 30 ), bądź  jako baza jedwabnej płukanki do włosów  ( po rozcieńczeniu w wodzie, jedna cześć jedwabiu na dziesięć-dwadzieścia części wody ). 
  • Hydrolizowany jedwab, świetnie współgra, z hydrolizowaną keratyną. Można je stosować łącznie ( ważne, aby przed użyciem je odpowiednio rozcieńczyć, bądź dodać po kilka kropel do gotowej odżywki).

Surowiec dla przemysłu (Raw Material):

Jedwab hydrolizowany / Rozpuszczalne białko jedwabiu (Hydrolizat proteiny jedwabnej)


Skład (INCI):
HYDROLYZED SILK

Numer CAS 96690-41-4
Numer EINECS

Skład i informacje chemiczne.

  • Rozpuszczalne białko jedwabiu – biologicznie czynna substancja kosmetyczna, która otrzymywana jest drogą kontrolowanej hydrolizy naturalnego jedwabiu (kokony jedwabnika, szapa, greża).
  • Preparat nie jest klasyfikowany jako substancja niebezpieczna.

Informacje o pochodzeniu i przechowywaniu.

Produkt wyprodukowany i konfekcjonowany w Polsce. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy