Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-96 godziny
Wysyłka od: 13.90 PLN
Marka: gentle day

Podpaski ekologiczne dla nastolatek ze skrzydełkami TEENS Mini z paskiem anionowym Far-IR Anion nadzwyczaj delikatne, cienkie i wygodne podpaski dla nastolatek i kobiet do użycia w czasie okresu i każdego dnia przy obfitszej wydzielinie czy też skąpym nietrzymaniu moczu.

Podpaski ze skrzydełkami, hydrożelem oraz powierzchnią z bawełną, która pozostaje sucha. Podpaski są mniejsze i węższe niż klasyczne, ale przy pomocy hydrożelu znajdującego się wewnątrz podpaski wchłaniają prawie tyle, ile zwykła klasyczna podpaska przeznaczona na okres. Najwyższej jakości

Gentle Day podpaski z paskiem anionowym: do produkcji nie używa się materiałów szkodliwych i alergizujących, są całkowicie wolne od chloru, środków zapachowych i chemikaliów, które mogą powodować podrażnienia skóry. pH przyjazne dla skóry. Podpaski Gentle Day są ekologiczne. Zapewniają uczucie świeżości i komfortu, przepuszczają powietrze, zapewniają skórze oddychanie.

Sterylne, unikalne opakowanie oraz pakowanie podpasek w oddzielne saszetki chroni przed wilgocią i mikroorganizmami. Do stosowania w czasie skąpych miesiączek, w drugiej połowie okresu, przy obfitej wydzielinie każdego dnia, przy skąpym nietrzymaniu moczu w czasie poporodowym lub menopauzy.

  • Brak poczucia wilgoci - miękka powierzchnia z bawełną pozostaje sucha.
  • Far-IR Anion pasek hamuje nieprzyjemny zapach i rozmnażanie bakterii.
  • Zapewniają uczucie świeżości, skóra nie będzie grzać się - wszystkie warstwy podpaski przepuszczają powietrze.
  • Szczególnie polecane dla kobiet i dziewcząt z wrażliwą skórą i podatnym na alergie.
  • Ekologiczne.

Posiadają certyfikat ekologiczny Oeko-Tex 100 (Nr 2011LK0006), spełniają wymagania ekologiczne dla produktów posiadających bezpośredni kontakt ze skórą.

Podpaski higieniczne Gentle Day z anionowym paskiem o dalekich infraczerwonych promieniach (IR) uzyskały patent na wynalazek (nr patentu 200510076755 na opakowaniu).

ISO 9001:2008 Standardy systemów zarządzania jakością.

Zapewniają jakość produktów.

ISO 14001:2004 Standard dla systemów zarządzania środowiskowego.

Głównym celem niniejszego standardu jest promowanie ochrony środowiska i zapobieganie zanieczyszczeniom.

  • Produkty wytwarza się z surowców najwyższej jakości przestrzegając rygorystycznych narodowych standardów higienicznych GB15979-2002.
  • Podpaski higieniczne Gentle Day Far-IR Anion są zgodne z wymogami Normy higienicznej Republiki Litewskiej HN 64-1:2001.
  • Protokół badania mikrobiologicznego Nr M 5783 (M 14468 - M 14471).
  • Podpaski higieniczne Gentle Day nie są środkiem medycznym ani lekiem.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy