Wczytuję dane...
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: natracare

Podpaski higieniczne ze skrzydełkami  Ultra cienkie podpaski higieniczne zapewniają komfort i bezpieczeństwo, dodatkowo skrzydełka zapewniają prawidłowe utrzymanie podpaski niezależnie od wykonywanych czynności dnia.

Podpaski zostały wykonane wyłącznie z naturalnych składników oraz ekologicznej bawełny, są całkowicie wolne od chloru (w procesie bielenia), są całkowicie wolne od dioksyn oraz substancji syntetycznych i petrochemicznych, są pozbawione syntetycznych pudrów i składników poprawiających chłonność, nie zawierają perfum mogących wywoływać alergie lub podrażnienia, są całkowicie wolne od modyfikacji genetycznej GMO, w ponad 90% są biodegradowalne.

Podpaski są testowane dermatologicznie i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą oraz delikatną - skłonną do podrażnień. Produkt jest certyfikowany zgodnie ze standardami The Nordic Ecolabeloraz USDA Certified Biobased i został zatwierdzony przez Vegetarian Society.  

Skład podpasek: Ekologiczna bawełna, drzewna masa celulozowa, skrobia kukurydziana.  

Skład opakowań: Pudełko z kartonu po recyklingu, indywidualne opakowanie podpaski zostało wykonane ze skrobi celulozy.  

Sposób użycia:

  • Oderwij tylne zabezpieczenie podpaski
  • Przyklej podpaskę do bielizny, zabezpieczając ją skrzydełkami.

Dodatkowe informacje:

  • Dzięki segregacji produkt jest kompostowany w odpowiednich warunkach.
  • Wyprodukowano w Szwecji.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy