Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.90 PLN
Marka: Vuokkoset

W 100% biodegradowalne podpaski ze skrzydełkami z bawełny organicznej "Normal" są ultra cienkie, zapewniają komfort i bezpieczeństwo w trakcie stosowania.

Produkt posiada dodatkowo skrzydełka, które zapewniają prawidłowe utrzymanie podpaski. Całkowicie wolne od dioksyn oraz substancji syntetycznych i petrochemicznych, pozbawione syntetycznych pudrów i składników poprawiających chłonność, nie zawierają perfum mogących wywoływać alergie lub podrażnienia.

Podpaski są testowane dermatologicznie i zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą oraz delikatną - skłonną do podrażnień. Ich stosowanie i utylizacja nie zagraża środowisku naturalnemu, nie są bielone chlorem. Opakowanie również zostało wyprodukowane z materiałów, które ulegają biodegradacji. Są całkowicie wolne od modyfikacji genetycznej GMO.

W opakowaniu: 12 podpasek, pakowanych osobno w rozmiarze normal, nr "4" w sześciostopniowej skali chłonności. 

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy