Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: TRI-BIO

Probiotyczny skoncentrowany środek do czyszczenia podłóg przyjazny dla zwierząt domowych wystarcza na 40 myć. 

Czyści wszystkie rodzaje podłóg: linoleum, kamień, płytki podłogowe, podłogi laminowane, parkiety itp., nie pozostawiając smug. Z łatwością usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy. W przeciwieństwie do standardowych środków chemicznych czyści na poziomie mikroskopijnym w sposób naturalny i bezpieczny. Zastępuje szkodliwe bakterie mikroorganizmami probiotycznymi, tworząc zdrową mikroflorę. Usuwa nieprzyjemne zapachy. Z łatwością wnika w szczeliny i zagłębienia na powierzchniach, zapewniając dokładne czyszczenie oraz kontrolę zapachu.

Bezpieczniejsza alternatywa dla silnie działających chemicznych środków czyszczących. Produkt o neutralnym pH, biodegradowalny, nietestowany na zwierzętachNagrodzony certyfikatem ECO. Polecany dla osób z astmą i alergiami.  Zalecany do stosowania w domach o różnych systemach kanalizacyjnych (m.in. z systemem septycznym).

Produkty Tri-Bio posiadają certyfikat Ecolabel. 

Znak EU Ecolabel to symbol rozpoznawany w Europie, promujący produkty doskonałe dla środowiska.

Nie zawiera:

fosforanów, chloru, silnie działających rozpuszczalników, substancji ściernych, środków zapachowych, barwników i GMO

Sposób użycia:

  1. Dobrze wstrząśnij
  2. Dodaj 1 miarkę do 5 l wody
  3. Umyj podłogę.
  4. Nie ma potrzeby spłukiwania środka.

Skład (INCI): Probiotyczna formuła na bazie wody, żywe kultury mikroorganizmów, anionowe środki powierzchniowo czynne <5%, niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%, benzizotiazolinon/metyloizotiazolinon.

Uwaga: Przechowywać i transportować w temp. 2–25°C. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy