Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 853017004291
Wysyłka od: 10.99 PLN
Marka: TRI-BIO

Probiotyczny skoncentrowany środek do udrażniania rur kuchennych chroni rury w kuchni przed zapychaniem się i nieprzyjemnymi zapachami.

Produkt mocno skoncentrowany, wystarcza na 5 zastosowań. Powoduje rozkład tłuszczów, oleju i innych odpadów organicznych. Idealny do każdego rodzaju rur. Usuwa nieprzyjemne zapachy. Niszczy szkodliwe bakterie. Zapobiega zapychaniu się kanalizacji. W przeciwieństwie do zwykłych środków chemicznych całkowicie oczyszcza ścianki rur, pozostawiając na nich bio-powłokę, która zapobiega ponownemu osadzaniu się cząstek organicznych.

Produkt nadaje się do użytku w szambach i w przydomowych ekologicznych oczyszczalniach ścieków

Skuteczna i bezpieczna alternatywa dla silnie działających środków żrących i kwasowych. Całkowicie bezpieczny w użyciu. Nie zawiera toksycznych substancji, silnie działających rozpuszczalników, nie jest chorobotwórczy, ma neutralne pH. Zalecany do użycia w domach podłączonych do systemu kanalizacji. Szczególnie polecany w przypadku korzystania z urządzeń do rozdrabniania odpadów żywnościowych.

Nagrodzony certyfikatem ECO.

Produkty Tri-Bio posiadają certyfikat Ecolabel

Znak EU Ecolabel to symbol rozpoznawany w Europie, promujący produkty doskonałe dla środowiska.

Sposób użycia:

  1. Dwa razy w miesiącu wymieszaj 1 miarkę ze 100 ml ciepłej wody
  2. Pozostaw na 10 minut
  3. Wlej do odpływu
  4. Zostaw na noc

W przypadku częstego zatykania:

  1. Stosuj 1/2 miarki codziennie przez dwa tygodnie
  2. Następnie przejdź do regularnego dozowania

Uwaga: Przechowywać i transportować w temp. 2–25?C. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.

Skład (INCI): Probiotyczna formuła zawierająca prawdziwe kultury mikroorganizmów.

Pojemność: 100 g

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy