Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: TRI-BIO

Probiotyczny środek do czyszczenia grilla i BBQ dokładnie usuwa przypalony tłuszcz, węgiel i resztki jedzenia z grilla, brytfanien, okapów, rożen, frytkownic, itp. 

W przeciwieństwie do standardowych produktów chemicznych, z łatwością dociera do pęknięć, szczelin i zagłębień na powierzchniach, zapewniając głębokie czyszczenie oraz kontrolę zapachu. Bezpieczniejsza alternatywa dla silnie działających chemicznych środków czyszczących. Polecany dla osób z astmą i alergiami.  Neutralne pH, hipoalergiczny, biodegradowalny, nietestowany na zwierzętach.

Zalecany do stosowania w domach z różnym rodzajem systemów kanalizacyjnych (m.in. z systemem septycznym). Minimalny wpływ na organizmy wodne. Opakowania z tworzyw nadających się do recyklingu. 

Nagrodzony eko-certyfikatem.

Nie zawiera:

ostrych substancji chemicznych, substancji toksycznych, ostrych substancji ściernych, mocnych rozpuszczalników, chloru, fosforanów, nonynofenoli, barwników, środków zapachowych oraz GMO

Sposób użycia: 

  1. Dobrze wstrząśnij
  2. Zostaw urządzenie do ostygnięcia
  3. Usuń większe resztki jedzenia.
  4. Zmocz powierzchnię wodą
  5. Spryskaj środkiem w spray-u
  6. Pozostaw na 3-5 minut
  7. Zetrzyj gąbką
  8. Spłucz wodą
  9. Dla najlepszych efektów namaczaj w wodzie przez ok. 20 minut.

Uwaga: Przechowywać i transportować w temp. 2–25 ºC. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.

Skład (INCI): Probiotic cleaner, containing; Water, Microorganisms (class 1 “non-pathogenic”), Alkyl (C9-11) alcohol, ethoxylated (organic, from coconut oil, palm oil or soybean), Alcohols, C12-15, ethoxylated (organic, from coconut oil, palm oil or soybean), Sodium salt of fatty C12-14 alcohol ether (2 EO) sulfate (organic, from coconut oil), 1,2-propanediol (organic, from seaweed), Enzymes, Sorbitol (organic, sugar alcohol), Soda, 1,2-Benzisothiazol-3 (2H)-one (green preservative).

Pojemność: 420ml

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy