Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: TRI-BIO

Probiotyczny środek do udrażniania rur usuwa nieprzyjemne zapachy i zabija szkodliwe bakterie.

Skuteczna i bezpieczna alternatywa dla silnie działających żrących i kwasowych środków czyszczących. Całkowicie bezpieczny w użyciu i równie skuteczny jak większość znanych silnie działających środków chemicznych. Idealny i bezpieczny dla każdego rodzaju rur. 

Nie zawiera toksycznych substancji, silnie działających rozpuszczalników, nie jest chorobotwórczy, ma neutralne pH.  Zalecany do użycia w domach podłączonych do systemu kanalizacji.

Nagrodzony certyfikatem ECO.

Sposób użycia:

  1. Dobrze wstrząśnij przed użyciem
  2. Wlej 210 ml do odpływu
  3. Zostaw na noc lub co najmniej na kilka godzin.

Uwaga: Przechowywać i transportować w temp. 2–25 ºC. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.

Skład (INCI): Probiotyczna formuła zawierająca prawdziwe kultury mikroorganizmów. Proprietary formulation containing viable probiotic microorganisms cultures (class 1 “non-pathogenic”).

Pojemność: 420 ml

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy