Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.90 PLN
Marka: TRI-BIO

Probiotyczny uniwersalny spray czyszczący 3w1, środek do czyszczenia kuchni, łazienek i podłóg oraz środek odtłuszczający.

Dla tych osób, które wolą uniwersalne środki czyszczące. Skuteczny na wszystkich powierzchniach kuchennych, płytkach, kuchenkach, piekarnikach, okapach itp. Czyści wszystkie powierzchnie łazienkowe, umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, płytki, muszle klozetowe itp. Idealny do wszystkich rodzajów podłóg: linoleum, kamienia, płytek podłogowych, podłóg laminowanych, parkietów itp. W przeciwieństwie do standardowych produktów chemicznych z łatwością wnika w szczeliny i zagłębienia na powierzchniach, zapewniając dokładne czyszczenie oraz kontrolę zapachu.

Bezpieczniejsza alternatywa dla silnie działających chemicznych środków czyszczących. Polecany dla osób z astmą i alergiami.  Produkt o neutralnym pH, biodegradowalny, nietestowany na zwierzętach. Zalecany do stosowania w domach o różnych systemach kanalizacyjnych (m.in. z systemem septycznym).

Nagrodzony certyfikatem ECO

Produkty Tri-Bio posiadają certyfikat Ecolabel

Znak EU Ecolabel to symbol rozpoznawany w Europie, promujący produkty doskonałe dla środowiska.

Nie zawiera:

fosforanów, chloru, silnie działających rozpuszczalników, substancji ściernych, środków zapachowych, barwników i GMO

Sposób użycia:

  1. Dobrze wstrząśnij
  2. Nanieś spray na czyszczoną powierzchnię lub na wilgotną gąbkę
  3. Pozostaw na 2-5 minut
  4. Zetrzyj gąbką lub szczotką
  5. Spłucz wodą
  6. W celu umycia podłogi dolej 25 ml do wiadra z wodą.

Uwaga: Przechowywać i transportować w temp. 2–25 ºC. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.

Skład (INCI): Probiotyczna formuła na bazie wody, żywe kultury mikroorganizmów, anionowe środki powierzchniowo czynne <5%, niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%, benzisothiazolinon/metyloizotiazolinon.

Pojemność: 420 ml

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy