Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
EAN: 5034938100018
Wysyłka od: 10.99 PLN
Marka: bio-D

Doskonały proszek do prania pieluszek, ubranek dziecięcych i całej rodziny, przyjazny skórze nawet bardzo wrażliwych, alergicznych domowników. 

Świadomi tego, że wiele ekologicznych środków do prania zawiera wysoki procent mydeł roślinnych, które nie sprzyjają chłonności pieluszek, osadzając się na ich włóknach i w pewien sposób "zatłuszczając" je, wybraliśmy proszek, który zawiera możliwie najniższy ich procent.

Niższa zawartość mydeł roślinnych w żadnym stopniu nie obniża skuteczności proszku, jedynie odpowiada na potrzebę zachowania chłonności włókien (szczególnie wrażliwe na "zatłuszczanie" są włókna bambusa i mikrofibrowe, potem inne).

Uniwersalny, niebiologiczny, skoncentrowany proszek do prania do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego.

 

Sposób użycia:

Pranie ręczne: Zawsze należy upewnić się, że proszek rozpuścił się całkowicie zanim zanurzymy ubranie.  Przed suszeniem należy wypłukać pranie w czystej wodzie.

  • Pranie ręczne (20-25 litrów)
  • Miękka woda: 60ml, Twarda woda: 80ml, Bardzo twarda woda: 100ml

Pralki automatyczne ładowane od przodu:

  • Miękka woda: 60ml, Twarda woda: 80ml, Bardzo twarda woda: 100ml

Inne pralki automatyczne

  • Miękka woda: 70ml, Twarda woda: 90ml, Bardzo twarda woda: 110ml

 

Skład (INCI): Zeolite, Sodium Carbonate, Sodium Sulphate, Sodium Metasilicate, Vegetable Soap, Sodium Perborate, Non-ionic Detergent, Cellulose Colloids.

 

Zawartość mydeł roślinnych w proszku Bio-D:

  • formuła proszku w opakowaniu 1 kg: od 5 do 15 %
  • formuła proszku w opakowaniu 2kg i większych: od 0 do 5%

1 czubata łyżeczka = 15ml

 

Pojemność: 1kg

Producent: BIO-D

Polecamy także

Dzień Mamy