Wczytuję dane...
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: nano-TECH

Ochronne, antybakteryjne srebro aXonnite z porostem islandzkim o wzmocnionym działaniu na zmiany skórne oraz błon śluzowych o podłożu bakteryjnym.

Działa wspomagająco w leczeniu infekcji skóry oraz błon śluzowych o podłożu bakteryjnym, oraz przy uszkodzeniach skóry takich jak: rany, skaleczenia, otarcia, ukąszenia insektów, oparzenia, odleżyny.

Wyrób medyczny, Nanobiotic Silver Plus stanowi idealną terapię dla skóry wymagającej pielęgnacji i naprawy. Wspiera leczenie infekcji i podrażnień skóry oraz błon śluzowych. Przynosi ulgę przy leczeniu ran, oparzeń, urazów, odleżyn, przy występowaniu  stanów zapalnych i przy zmianach alergicznych skóry. Pozostawiona na skórze warstwa srebra aXonnite zapewnia skuteczną ochronę antybakteryjną. Nanobiotic Silver Plus oczyszcza i chroni skórę w miejscach podrażnionych.

 

Jak stosować Nanobiotic Silver Plus? 

  • Nanosić za pomocą atomizera na uszkodzoną skórę 2-5 dawek od 2 do 6 razy dziennie lub przy zmianie opatrunku.
  • Przed użyciem wstrząsnąć.

 

Skład (INCI): woda, gliceryna, srebro aXonnite, ekstrakt z porostu islandzkiego, glikol propylenowy, kwas hialuronowy

 

Jeśli Twoim problem bywają także zmiany skórne o podłożu grzybiczym wypróbuj Nanobiotic Copper Plus, który skutecznie wyeliminuje i będzie chronił Twoją skórę przed zmianami.

Produkt zawiera nanocząstki aXonnite wytwarzane zgodnie z normą dla wyrobów medycznych ISO 13485.

 

Pojemność: 150 ml

 

Nano-Tech Certyfikat

 

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy