Wczytuję dane...
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: STANLAB

Soda Oczyszczona doskonale się sprawdza do taniego i ekologicznego sprzątania i prania.

Soda oczyszczona - 1kg netto. Zapakowana jest w worek foliowy. Można stosować do sprzątania, prania, dla profesjonalistów. Doskonale czyści fugi, lodówkę oraz odświeża zapach w szafie. Nie rysuje powierzchni, dlatego może być stosowana do czyszczenia nawet najdelikatniejszych materiałów. Soda nie jest szkodliwa dla organizmu człowieka, ponieważ nie grozi poparzeniem ani zatruciem oparami. 

Jest biodegradowalna, rozkłada się w temperaturze powyżej 60°C, jest substancją niepalną, produkt posiada wszystkie wymagane badania i atesty dopuszczające go do użytku spożywczego. Nasz produkt jest starannie pakowany pod nadzorem właściwych urzędów kontrolujących. Na życzenie klienta możemy także przesłać odpowiednie karty charakterystyk oraz dokument potwierdzający jakość produktu.

Nazwa chemiczna: WODOROWĘGLAN SODU Numer CAS: 144-55-8 Numer WE: 205-633-8 Jakość: Spożywcza 

Sposób użycia:

Zastosowanie sody w kuchni: czyści wszystkie kuchenne sprzęty, blaty oraz meble, usuwa z dłoni i desek do krojenia zapach czosnku i cebuli, pochłania nieprzyjemne zapachy np. w lodówce, zapobiega rdzewieniu, gasi palący się tłuszcz.

Zastosowanie sody w łazience: zastępuje wybielacz do prania, nadaje się do szorowania armatury łazienkowej oraz glazury i terakoty, w połączeniu z octem pomaga przetkać zatkane rury.

Zastosowanie sody w całym domu: pomaga odświeżać dywany, tapicerkę, materace, łóżeczka dziecięce, foteliki samochodowe, pochłania nieprzyjemne zapachy z szaf czy odkurzacza.

Zastosowanie sody do zabiegów higienicznych: dodatek do kąpieli łagodzącej, np. po poparzeniu słonecznym, w połączeniu z oliwą stanowi delikatny peeling, wygładza suchą skórę na łokciach, w formie płynu zastępuje odświeżacz do ust, w formie pasty pomaga leczyć u dzieci ciemieniuchę, w formie roztworu pomaga leczyć u dzieci podrażnienia pieluszkowe i afty.

Dla zwierząt domowych: usuwa nieprzyjemne zapachy z kuwety i posłania, może być stosowana jako suchy szampon dla psów usuwający zapach, w formie roztworu jako kąpiel dla zwierząt poprawia wygląd sierści.

Wyprodukowano w Turcji.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również

Dzień Mamy