Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 853017004215
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: TRI-BIO

Spray do usuwania plam z dywanów i mebli skutecznie usuwa plamy z jedzenia, kawy, tłuszczów itp.

Profesjonalny środek czyszczący, który usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy z dywanów, mebli tapicerowanych, foteli samochodowych oraz większości tkanin. Usuwa nieprzyjemne zapachy. Bezpieczniejsza alternatywa dla silnie działających chemicznych środków czyszczących.

Polecany dla osób z astmą i alergiami. Nie zawiera chloru, silnie działających rozpuszczalników, substancji ściernych, środków zapachowych, barwników i GMO. Produkt o neutralnym pH, biodegradowalny, nietestowany na zwierzętach. Zalecany do stosowania w domach o różnych systemach kanalizacyjnych (m.in. z systemem septycznym).

Nagrodzony certyfikatem ECO.

Sposób użycia:

  1. Dobrze wstrząśnij
  2. Nanieś produkt obficie na czyszczoną powierzchnię
  3. Pozostaw na 2-5 minut
  4. Potrzyj wilgotną szczoteczką
  5. Następnie osusz powierzchnię chłonną ściereczką
  6. W razie potrzeby czynności powtórzyć
  7. Ściereczkę należy wyprać po zakończeniu czyszczenia

Uwaga: Przechowywać i transportować w temp. 2–25 ºC. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza

Skład (INCI): Probiotyczna formuła na bazie wody, żywe kultury mikroorganizmów, niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%, benzizotiazolinon/metyloizotiazolinon.

Water, Microorganisms (class 1 “non-pathogenic”), Alkyl (C9-11) alcohol, ethoxylated (organic, from coconut oil, palm oil or soybean), Sodium octylsulfonate (organic, sodium salt and octanesulfonate), 1,2-propanediol (organic, from seaweed), Soda, Citric acid (organic acid), 

Pojemność: 420ml

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Polecamy także

Dzień Mamy