Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-96 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: ecozone

Produkt chroni tkaniny przed molami. Nadaje się do każdego rodzaju materiałów, nie niszczy ich ani nie wpływa na ich wygląd. Jest bezpieczny i tworzy długotrwałą barierę ochronną przed molami, które niszczą nasze ubrania.

Spray jest bardzo łatwy w użyciu. Zaawansowana technologia oparta na składnikach pozyskanych wprost z natury daje nam gwarancję, że oprócz skuteczności preparat charakteryzuje się również bezpieczeństwem stosowania.

Naturalne oleje eteryczne z cedru odstraszają mole skutecznie i na długo. Jedna aplikacja w szafach, szafkach czy szufladach wystarcza na 2 miesiące.

 

Sposób użycia:

  • Przekręć kostkę znajdującą się na końcu rozpylacza.
  • Psiknij kilka razy do szafy, szafki, szuflady czy na innej powierzchnię, którą chcesz ochronić przed molami.
  • Odczekaj, aż preparat się wchłonie. W razie potrzeby powtórz czynność.

Środki ostrożności:

Trzymać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami oraz ze skórą. W przypadku zanieczyszczenia skóry umyć wodą z mydłem. Jeśli dostanie się do oczu, przepłukać dużą ilością wody. Jeśli pojawi się taka konieczność, zasięgnąć opinii lekarza, pokazać mu opakowanie i etykietę produktu.

Skład (INCI): Cedar oil, Water

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy