Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
Marka: ecozone

Pająki są pożyteczne, dlatego spray Ecozone nie robi im krzywdy, a jedynie odstrasza pająki, aby nie wchodziły do domu czy innej przestrzeni. 

Formuła płynu jest bezpieczna dla dzieci i dla zwierząt domowych. Spray idealnie sprawdzi się w domu, w garażu, namiocie czy przyczepie kempingowej. W każdym miejscu, w którym nie chcesz mieć pająków.

 

Sposób użycia:

  • Przekręć kostkę zabezpieczającą, a następnie spryskaj ramy okienne, futryny drzwi oraz wszystkie otwory, przez które mogą wchodzić pająki.
  • Jedna aplikacja wystarcza na 2-3 tygodnie.
  • Spryskiwanie należy powtórzyć po każdym myciu okien.

Środki ostrożności:

Trzymać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami oraz ze skórą. W przypadku zanieczyszczenia skóry umyć wodą z mydłem. Jeśli dostanie się do oczu, przepłukać dużą ilością wody. Jeśli pojawi się taka konieczność, zasięgnąć opinii lekarza, pokazać mu opakowanie i etykietę produktu.

Skład (INCI): Peppermint oil, Water

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Polecamy także

Dzień Mamy