Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-96 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: ecozone

Uniwersalny płyn do czyszczenia w postaci sprayu. Produkt w całości pochodzenia roślinnego, zawiera w swoim składzie olejki eteryczne.

Nie zawiera barwników i alergenów. Idealnie nadaje się do czyszczenia blatów i powierzchni kuchennych. 

Uniwersalny środek czyszczący Ecozone pozwala Ci ograniczyć liczbę używanych w domu chemikaliów.

Antybakteryjny i antywirusowy - oparty całkowicie na składnikach pochodzenia roślinnego, z dodatkiem olejków eterycznych.

Testowany w kierunku usuwania z powierzchni MRSA i H1N1. 

Bez dodatków i agresywnych środków chemicznych, ma przyjemny pomarańczowy zapach, wyczyści z łatwością każdą powierzchnię w Twojej kuchni, na biurku czy stole.

Nadaje się świetnie do wszelkich twardych powierzchni. 

 

Sposób użycia:

  • Spryskaj sprzątaną powierzchnię z odległości około 15-30 cm
  • Wytrzyj do sucha miękką szmatką.

Środki ostrożności:

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami a jeśli nastąpi spłukać niezwłocznie dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem jeśli jakiekolwiek symptomy się utrzymują. Unikać kontaktu ze skórą. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku posiadania otarć lub skaleczeń nosić rękawice ochronne. Silne zabrudzenia w piekarnikach mogą wymagać specjalistycznego środka czyszczącego. Przed użyciem przetestować na niewidocznej części powierzchni. W przypadku połknięcia skorzystać z pomocy medycznej. Przechowywać w pozycji stojącej w chłodnym, suchym miejscu. Bezpieczny dla szamb.

 

Skład (INCI): C12-18 Alcohol Ethoxylate, Benzalkonium Chloride, Didecyldimethylammonium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Chlorhexidine Digluconate, Citric Acid.

 

Pojemność: 500ml

Producent: Ecozone

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy