Wczytuję dane...

TRI-BIO

Nasza firma oferuje szeroki zakres ekologicznych, probiotycznych i naturalnych środków czyszczących przeznaczonych dla gospodarstw domowych, a także do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. Zapotrzebowanie na nasze produkty wzrasta wraz z odnotowywanym na całym świecie zainteresowaniem produktami przyjaznymi środowisku.
Nasze środki są produkowane w Stanach Zjednoczonych. W celu obniżenia kosztów są one sprowadzane hurtowo i pakowane w opakowania jednostkowe najbliżej właściwego miejsca sprzedaży.
W przeciwieństwie do większości ekologicznych produktów czyszczących nasze środki charakteryzują się znakomitą siłą czyszczenia. Są to probiotyczne środki biologiczne, zawierające żywe kultury pożytecznych mikroorganizmów, a nie tylko nazywane BIO, co często się zdarza w dzisiejszych czasach.
Nasze ceny są konkurencyjne względem cen wszystkich znanych marek oferujących środki czyszczące o silnym działaniu. Z tego powodu nasze produkty znajdziesz na półkach supermarketu, a nie tylko w drogich sklepach EKO, gdzie sprzedawana jest większość tego typu produktów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dzień Mamy