Wczytuję dane...
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: esent

Masło z nasion Mango jest pozyskiwane w procesie tłoczenia na zimno pestek z owoców drzewa Mangifera Indica (Mango Indyjskie).

Działanie:

  • Masło Mango tworzy na powierzchni skóry delikatny filtr, który nawilża i zapobiega utracie wilgoci, chroni skórę przed niekorzystnym wpływem promieni UV, wspomaga procesy naturalnej odbudowy naskórka, wygładza i ujędrnia skórę.
  • Dzięki zawartości naturalnych antyoksydantów (witaminy A, C, E), działa przeciwzmarszczkowo, a odżywiając skórę, wspomaga procesy naturalnej syntezy kolagenu w skórze.
  • Masło ma korzystny wpływ na włosy, wygładzając łuski włosów, nadaje włosom połysk i co bardzo ważne zapobiega rozdwajaniu końcówek.

Zastosowanie:

  • Masło może być stosowane w formułach kosmetycznych dotyczących skóry całego ciała.
  • W przypadku stosowania na włosy polecam najprostsze formuły, czyli po podgrzaniu i stopieniu połączenie w proporcach 1:1  z dowolnym olejem bazowym.


Informacje chemiczne.

Masło pozbawione jest zapachu (powstaje z tłoczenia nasion, a nie całych owoców), ma jasnozłoty kolor, topi się w temperaturze 34 stopni.


Informacje o pochodzeniu.

Masło wyprodukowane i konfekcjonowane w UK.


Zalecenia dotyczące przechowywania: Chronić przed ekspozycją na światło słoneczne, wilgocią, przy dłuższym przechowywaniu zalecane są warunki chłodnicze.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy