Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-96 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: Soft Moon

Szyte w Polsce wielorazowe płatki kosmetyczne o średnicy około 7 cm mają z jednej strony delikatna bawełna organiczną, a z drugiej miękką frotę bambusową.

Idealne do zmywania makijażu, oczyszczania twarzy i szyi, przemywania buzi, a także ciekawskich rączek dziecka w czasie spaceru. Dzięki takim płatkom nie wytwarzasz tylu odpadów, z nimi możesz żyć jeszcze bardziej Zero Waste!

W komplecie woreczek około 11 cm x 11 cm. Możesz w nim nie tylko prać waciki i inne małe rzeczy bez obaw, że wpadną pod gumę w pralce, ale także wykorzystać go do przechowywania kosmetyków, biżuterii i innych drobiazgów przydatnych w czasie wyjść i podróży. Dzięki niemu na pewno łatwiej odnajdziesz potrzebną rzecz w swojej torebce. :-) Możesz w nim również przechowywać wkładki higieniczne i podpaski, zmieści się w nim nawet jedna zapasowa podpaska wielorazowa Soft Moon. Odkryj sama jak wiele zastosowań może mieć jeszcze nasz woreczek i podziel się tym z nami!

Wymiary wacików i woreczka mogą się delikatnie różnić z powodu ręcznego sposobu wykonania.

Pranie:

  • Prać w temperaturze 60 stopni 

W opakowaniu: 5 sztuk, woreczek do prania

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy