Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-96 godziny
Wysyłka od: 10.99 PLN
Marka: Soft Moon

Szyte w Polsce wielorazowe płatki kosmetyczne o średnicy około 7 cm mają z jednej strony delikatną, niebieloną, naturalną bawełnę organiczną, z drugiej miękką, naturalną frotę bawełnianą.

Idealne do zmywania makijażu, oczyszczania twarzy i szyi, przemywania buzi, a także ciekawskich rączek dziecka w czasie spaceru. Dzięki takim płatkom nie wytwarzasz tylu odpadów, z nimi możesz żyć jeszcze bardziej Zero Waste!

W komplecie woreczek około 12 cm x 12 cm. Możesz go wykorzystać nie tylko do przechowywania wacików, ale również kosmetyków, biżuterii i innych drobiazgów przydatnych w czasie wyjść i podróży. Dzięki niemu na pewno łatwiej odnajdziesz potrzebną rzecz w swojej torebce. :-) Możesz w nim również przechowywać wkładki higieniczne i podpaski, zmieści się w nim nawet jedna zapasowa podpaska wielorazowa Soft Moon. Odkryj sama jak wiele zastosowań może mieć jeszcze nasz woreczek i podziel się tym z nami! 

Wymiary wacików i woreczka mogą się delikatnie różnić z powodu ręcznego sposobu wykonania.

Pranie:

  • Pierz w temperaturze 60 stopni.

W opakowaniu: 5 sztuk, woreczek

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy