Wczytuję dane...
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: natracare

Naturalne wkładki higieniczne wzbogacone ekologiczną bawełną zapewniają komfort, bezpieczeństwo i pozwalaj oddychać Twojej skórze.

Wkładki są całkowicie wolne od chloru (w procesie bielenia), są całkowicie wolne od dioksyn oraz substancji syntetycznych i petrochemicznych, są pozbawione syntetycznych pudrów i składników poprawiających chłonność, nie zawierają perfum mogących wywoływać alergie lub podrażnienia, są całkowicie wolne od modyfikacji genetycznej GMO, w ponad 90% są biodegradowalne.

Wyróżniają się właściwościami oddychającymi i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą oraz delikatną - skłonną do podrażnień. Produkt jest certyfikowany zgodnie ze standardami The Nordic Ecolabel oraz USDA Certified Biobased i został uznany przez Vegetarian Society.

 

Skład podpasek:

  • ekologiczna bawełna, drzewna masa celulozowa, skrobia kukurydziana.

 

Skład opakowań:

  • Z kartonu po recyklingu.

Natracare

 

Sposób użycia: 

  • Oderwij tylne zabezpieczenie podpaski
  • Przyklej podpaskę do bielizny

 

Dodatkowe informacje:

  • Dzięki segregacji produkt jest kompostowany w odpowiednich warunkach.
  • Wyprodukowano w Szwecji.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy