Wczytuję dane...
Wysyłka od: 13.90 PLN
Marka: natracare

Ultra cienkie wkładki higieniczne wykonane z czystej, ekologicznej bawełny. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo a przy tym dyskrecję. Dzięki zastosowaniu bawełny pozwalają oddychać Twojej skórze.

Wkładki są całkowicie wolne od chloru, są całkowicie wolne od dioksyn oraz substancji syntetycznych i petrochemicznych, są pozbawione syntetycznych pudrów i składników poprawiających chłonność, nie zawierają perfum mogących wywoływać alergie lub podrażnienia, są całkowicie wolne od modyfikacji genetycznej GMO, są biodegradowalne.

Wyróżniają się właściwościami oddychającymi i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą oraz delikatną - skłonną do podrażnień. Produkt jest certyfikowany zgodnie ze standardami The Nordic Ecolabel oraz ICEA/IMO zgodnie z GOTS (Global Organic Textile Standards) i został uznany przez Vegetarian Society.

  

Skład podpasek:

  • Ekologiczna bawełna, skrobia kukurydziana.

 

Skład opakowań:

  • Z kartonu po recyklingu.

 Natracare

 

 

Sposób użycia:

  • oderwij tylne zabezpieczenie wkładki i przyklej ją do bielizny.

 

Dodatkowe informacje:

  • Dzięki segregacji produkt jest kompostowany w odpowiednich warunkach.
  • Wyprodukowano w Szwecji.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również

Dzień Mamy