Wczytuję dane...
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: natracare

Naturalne wkładki higieniczne wzbogacone ekologiczną bawełną zapewniają komfort, bezpieczeństwo oraz pozwalaj oddychać Twojej skórze.

Wkładki są całkowicie wolne od chloru (w procesie bielenia), są całkowicie wolne od dioksyn oraz substancji syntetycznych i petrochemicznych, są pozbawione syntetycznych pudrów i składników poprawiających chłonność, nie zawierają perfum mogących wywoływać alergie lub podrażnienia, są całkowicie wolne od modyfikacji genetycznej GMO, w ponad 90% są biodegradowalne.

Wyróżniają się właściwościami oddychającymi i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą oraz delikatną - skłonną do podrażnień. Produkt jest certyfikowany zgodnie ze standardami The Nordic Ecolabel oraz USDA Certified Biobased i został uznany przez Vegetarian Society.

 

Skład podpasek:

  • ekologiczna bawełna, drzewna masa celulozowa, skrobia kukurydziana.

 

Skład opakowań:

  • Z kartonu po recyklingu.

 

Natracare

 

Sposób użycia: 

  • Oderwij tylne zabezpieczenie wkładki i przyklej ją do bielizny.

 

Dodatkowe informacje:

  • Dzięki segregacji produkt jest kompostowany w odpowiednich warunkach.
  • Wyprodukowano w Szwecji.

 

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy