Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: Khadi

Wzornik kolorów ziołowych farb do włosów Khadi pomoże w dobraniu idealnego koloru henny, z uwzględnieniem wyjściowego koloru włosów. Ze wzornika Klient dowie się również, w jakich przypadkach zalecana jest koloryzacja dwuetapowa i jakiego koloru użyć do koloryzacji wstępnej.

Wachlarz barwnych kart obrazuje kolory, jakie można uzyskać przy użyciu każdego z szesnastu odcieni farb Khadi, na włosach o wyjściowym kolorze od siwego, przez różne odcienie blondu, aż po jasny, średni i ciemny brąz.

Ziołowe farby do włosów Khadi - całkowicie naturalna koloryzacja

Poznaj czystą moc natury, która sprawi, że Twoje włosy będą lśniły w bogatych, promiennych kolorach! Naturalne, ziołowe farby Khadi cechuje wyjątkowe krycie, a roślinne barwniki otulają włosy niczym ochronna powłoka.

Składniki ziołowe wzmacniają włosy od nasady, aż po same końce. Włosy stają się grubsze, mocniejsze, zdrowsze.

Farby Khadi stworzone są w 100% z indyjskich ziół i roślin, w harmonii z naturą, w oparciu o nauki medycyny ajurwedyjskiej i zgodnie z rygorystycznymi, niemieckimi standardami jakości.

Jakość potwierdzona certyfikatem BDIH.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy