Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
Marka: inny

Wkładki higieniczne Śnieżny Lotos to wkładki antybakteryjne, regeneracyjne, uśmierzające ból, odświeżające. Zapobiegające infekcjom. Redukują: świąd, upławy i nieprzyjemny zapach miejsc intymnych.

Utrzymują odpowiednie nawilżenie. Dają poczucie ulgi w napięciach przedmiesiączkowych. Wskazane w każdej sytuacji, w której miejsca intymne kobiet narażone są na infekcje (np. basen, korzystanie z publicznej toalety, po stosunku płciowym, itp.). Codzienna ochrona i pielęgnacja.

Po kuracji antybiotykami. Aktywny czynnik to mieszanka starannie wyselekcjonowanych ekstraktów ziołowych oraz wyciąg z kwiatu Saussurea Involucrata umieszczony w bawełnianej wkładce higienicznej.  Wkładki Śnieżny Lotos zostały przebadane mikrobiologicznie i dermatologicznie i stwierdzono, że żaden z ich składników nie wykazuje własności drażniących i uczulających.  

Sposób użycia:

  • Jedną wkładkę stosować przez 24 godziny. W razie konieczności wymienić na nową.
  • Stany ostre: używać przez okres 6 tygodni, następnie dla podtrzymania efektu 1 opakowanie w miesiącu.
  • Stany łagodne: używać przez okres 2-3 tygodni. Po miesięcznej przerwie zaleca się powtórzyć.
  • Doraźnie w przypadku świądu sromu i odbytu: jednorazowo przez 30 min.

UWAGA! Wkładek Śnieżny Lotos NIE Należy używać w czasie ciąży, ponieważ jest to okres wymagający wyjątkowej ostrożności.  

Skład (INCI):

  • Saussurea Involucrata (ang: Snow lotus): używana przy łagodzeniu problemów ginekologicznych (między innymi bolesne i nieregularne miesiączkowanie, ból poporodowy). Dodatkowo jest pomocna przy eliminacji infekcji oraz dyskomfortu i świądu miejsc intymnych. 
  • Saussurea Involucrata to Królowa w chińskiej medycynie jest jednym z 300 gatunków kwitnących roślin należących do rodziny Asteraceae występujących w chłodnych i arktycznych regionach Azji, Europy i Ameryki Północnej.
  • Sophora flavescens: Działanie: przeciwzapalne. Zastosowanie: przy infekcjach układu moczowego, świerzb i egzemy
  • Cnidium Monnieri (L.) Cuss Działanie: przeciwświądowe, antyalergiczne, antybakteryjne, przeciwgrzybiczne. Zastosowanie: dolegliwości układu moczowego, upławy, choroby skóry
  • Fructus Kochiae scopariae: Działanie: przeciwgrzybiczne, przeciwświądowe Zastosowanie: przy chorobach ginekologicznych, przy infekcjach układu moczowego, świerzb, świąd, egzemy, Borneol   

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy